بازدید رئیس اداره ترانسپورت جاده با مسولین شرکت های ترانسپورتی جهت رسیده گی به مشکلات آنان

anwar_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۲:۴۷
kk

محترم پوهنیار شیخ احمد متین رئیس اداره ترانسپورت جاده، به منظور رسیده گی به مشکلات و پیشنهادات شرکت های ترانسپورتی مسافربری و باربری با مسولین این شرکت ها بازدید نموده، ایجاد سیستم های جدید ترانسپورتی و مبارزه علیه فساد اداری را جهت ایجاد شفافیت کامل در اداره از اولویت های کاریش عنوان کرده گفت: کمیته ی را جهت بررسی و چگونگی ارائه خدمات ترانسپورتی توظیف نموده که به زود ترین فرصت تمام شرکت های ترانسپورتی باربری و مسافربری را به صورت اساسی ارزیابی و شرکت های خیالی لغو و اتحادیه های ترانسپورتی به اساس قانون تنظیم ترانسپورت جاده به شرکت ترانسپورتی مبدل میگردد.
آقای متین، بر قانون مند ساختن و معیاری شدن فعالیت شرکت های ترانسپورتی تاکید نموده، از مسولین شرکت های ترانسپورت خواست تا باقیات مالیات شانرا به اساس مصوبه شورای عالی اقتصادی و کابینه پرداخت نمایند. 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۴
Background image

طرح حل مشکلات مالیاتی سکتور ترانسپورت زمینی.

به منظور جلوگیری از فرار مالیاتی، تقویت حاکمیت قانون، حمایت از سکتور خصوصی و متشبثین کوچک( موترداران)، به اساس پیشنهاد شورای عالی اقتصادی، کابینه جمهوری اسلامی افغانستان چنین فیصله. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۲:۴۷
Background image

بازدید رئیس اداره ترانسپورت جاده با مسولین شرکت های ترانسپورتی جهت رسیده گی به مشکلات آنان

محترم پوهنیار شیخ احمد متین رئیس اداره ترانسپورت جاده، به منظور رسیده گی به مشکلات و پیشنهادات شرکت های ترانسپورتی مسافربری و باربری با مسولین این شرکت ها بازدید نموده، ایجاد سیستم های. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۳:۳۸
Background image

برنامه یک روزه تحت عنوان مبارزه با فساد اداری در اداره ترانسپورت جاده وزارت ترانسپورت برگزار گردید.

در کنفرانس جینوا که در سال 2018 میلادی برگزار شده بود دولت افغانستان بر مبارزه با فساد اداری و برگزاری برنامه های آموزشی در راستای مبارزه با فساد اداری و ارایه معلومات در مورد نهادهای. . .

BACK TO NEWS