روسا و مسولین شرکت های ترانسپورتی با وزیر محترم دولت در امور پارلمانی دیدار نمود.

anwar_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۴ - ۷:۵۳
mot2

روسا و مسولین شرکت های ترانسپورتی باربری و مسافربری در حالیکه محترم حسنی مبارک عزیزی معین پالیسی و تخنیکی و نماینده گان سکتور خصوصی حضور داشتن با محترم ضیاوالحق امرخیل وزیر دولت در امور پارلمانی ملاقات نموده اند.

ابتدا محترم حسنی مبارک عزیزی تقرر امرخیل صاحب را به صفت وزیر دولت در امورپارلمانی مبارک باد گفته، از دستاورد ها و کارکردهای وزارت ترانسپورت در قسمت عرضه خدمات ترانسپورتی داخلی و روابط خارجی معلومات داده، همچنان از فعالیت های شرکت های ترانسپورتی باربری و مسافربری را در ایام قرنطین که در شرایط سخت جهت انتقال اموال و مسافرین از بنادر کشور به ولایات یاد آوری کرد، آوردن اصلاحات بنیادی وایجاد سیستم های جدید را در وزارت ترانسپورت از اولویت های کاریش عنوان کرد.

در همین حال شماری از روسا شرکت های ترانسپورتی و نماینده گان سکتور خصوصی سخنرانی نموده از اصلاحات به میان آمده در وزارت ترانسپورت استقبال کرده، از جناب امر خیل صاحب تقاضا نمودند تا جهت حمایت ازبرنامه های وزارت ترانسپورت و سکتور خصوصی تمام مشکلات و پیشنهادات شانرا با رهبری حکومت در میان گذاشته در راستای بهبود وضعیت ترانسپورتی هماهنگی لازم را ایجاد نمایند.

در ادامه محترم ضیاوالحق امر خیل وزیر دولت در امور پارلمانی از تشریف اوری رهبری وزارت ترانسپورت، روسای ونماینده گان شرکت های ترانسپورتی و سکتور خصوصی ابراز تشکری نموده، سکتور ترانسپورت را رکن اساسی جامعه خواند و مسولین شرکت های ترانسپورتی و دریوران را قهرمانان خطاب کرد که به طور 24 ساعته به منظور انتقال مواد اولیه و همشهریان عزیز با سپری نمودن مشکلات درسراسرکشور فعالیت می نمایند و به آنان تعهد نمود که، مشکلات و پیشنهادات شانرا با هماهنگی رهبری وزارت ترانسپورت و نماینده گان شرکت های ترانسپورتی با رهبری حکومت شریک می نمایند.

در اخیر روسا و مسولین شرکت های ترانسپورتی تقدیرنامه را که بخاطر فعالیت ها و کارکرد های آقای عزیزی در وزارت ترانسپورت در نظر گرفته بودند تفویض کردند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۹ - ۸:۲۳
Background image

سومین کشتی اموال ترانزیتی کالاهای افغانستان از طریق بندر چابهار به سمت بنادر هندوستان حرکت نمود.

به اساس تفاهم‌نامه سه جانبه چابهار در جریان ماه سرطان سال جاری در راستای اجرای شدن توافق سه جانبه هندوستان، افغانستان و ایران یک کشتی صرفا برای انتقال کانتینرهای حامل محصولات ترانزیتی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۶ - ۸:۱۹
Background image

ششمین جلسه کمیته ملی تطبیق سیستم تیر در وزارت ترانسپورت دایر گردید.

ششمین جلسه کمیته ملی تطبیق سیستم تیر تحت ریاست محترم حسنی مبارک عزیزی معین پالیسی وتخنیکی وزارت ترانسپورت و با اشتراک نماینده گان وزارت های امور خارجه، مالیه، صنعت و تجارت، امور داخله،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۴ - ۷:۵۳
Background image

روسا و مسولین شرکت های ترانسپورتی با وزیر محترم دولت در امور پارلمانی دیدار نمود.

روسا و مسولین شرکت های ترانسپورتی باربری و مسافربری در حالیکه محترم حسنی مبارک عزیزی معین پالیسی و تخنیکی و نماینده گان سکتور خصوصی حضور داشتن با محترم ضیاوالحق امرخیل وزیر دولت در امور. . .

BACK TO NEWS