طرح حل مشکلات مالیاتی سکتور ترانسپورت زمینی.

anwar_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۴
mopw

به منظور جلوگیری از فرار مالیاتی، تقویت حاکمیت قانون، حمایت از سکتور خصوصی و متشبثین کوچک( موترداران)، به اساس پیشنهاد شورای عالی اقتصادی، کابینه جمهوری اسلامی افغانستان چنین فیصله نمودند:

- باقیات مالیات اضافی ناشی از عدم پرداخت مالیات الی سال 1397 معاف گردد.
- اصل مالیه تادیه ناشده از سال های گذشته نیز الی سال 1397 پنجاه فیصد گردد.
- با پرداخت مالیه سال 1398، پنجاه فیصد اصل مالیه سال های گذشته طور تنظیم گردد که 20 فیصد آن در سال جاری و ده ده فیصد آن در سه سال آینده پرداخت گردد و این روند از سه سال تجاوز ننماید.

مطابق مصوبه شورای عالی اقتصادی و کابینه جمهوری اسلامی افغانستان ادارات ذیدخل تمام تسهیلات لازم را برای اجرای این طرح، در مرکز و ولایات کشور مهیا نموده، در مدت (6) ماه این روند تکمیل گردد.
بنا از تمام شرکت های ترانسپورتی( موترداران)، خواهشمندیم تا هر چه عاجل مطابق به ضرب الاجل، از این فرصت استفاده نموده، به منظور حاکمیت قانون و نظم ترانسپورتی اجراات نمایند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۴
Background image

طرح حل مشکلات مالیاتی سکتور ترانسپورت زمینی.

به منظور جلوگیری از فرار مالیاتی، تقویت حاکمیت قانون، حمایت از سکتور خصوصی و متشبثین کوچک( موترداران)، به اساس پیشنهاد شورای عالی اقتصادی، کابینه جمهوری اسلامی افغانستان چنین فیصله. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۲:۴۷
Background image

بازدید رئیس اداره ترانسپورت جاده با مسولین شرکت های ترانسپورتی جهت رسیده گی به مشکلات آنان

محترم پوهنیار شیخ احمد متین رئیس اداره ترانسپورت جاده، به منظور رسیده گی به مشکلات و پیشنهادات شرکت های ترانسپورتی مسافربری و باربری با مسولین این شرکت ها بازدید نموده، ایجاد سیستم های. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۳:۳۸
Background image

برنامه یک روزه تحت عنوان مبارزه با فساد اداری در اداره ترانسپورت جاده وزارت ترانسپورت برگزار گردید.

در کنفرانس جینوا که در سال 2018 میلادی برگزار شده بود دولت افغانستان بر مبارزه با فساد اداری و برگزاری برنامه های آموزشی در راستای مبارزه با فساد اداری و ارایه معلومات در مورد نهادهای. . .

BACK TO NEWS