‏‎نشست پیرامون جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در ریاست عرضه خدمات ترانسپورتی داير گردید

anwar_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۸:۵۷
dfffg

رهبری و کارمندان ریاست عرضه خدمات ترانسپورتی برای تنظیم بهتر امور و غرض اشتراک در کمپاین جلوگیری از شیوع ویروس کرونا نشستی را در همکاری با وزارت محترم صحت عامه در مرکز  این رياست برگزار نمود.

محترم مهدی روحانی رئیس عرضه خدمات ترانسپورتی در این نشست پیرامون تدابیر ممکن برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در توقفگاه ها، ترمینال ها، شعبات مربوطه این رياست و نیز وسایط مسافربری كه از مركز به ولايات و بر عكس آن در حركت هستند صحبت نموده، از روساء و مسولين شركت هاي ترانسپورتي خواست كه  مطابق رهنمود های وزارت محترم صحت عامه كه بسته های معلوماتی را بشکل تصویری، صوتي و چاپي در اختیار این رياست  قرار داده اند و کارمندان این رياست  بروشور های معلوماتی را برای آگاهی شهروندان در توقفگاه ها، ترمینال ها به مسولين شرکت های ترانسپورتی توزیع مي نمايند، تا مسولين شركت هاي ترانسپورتي قبل از سفر و در جريان سفر به مسافرين محترم توصيه و ابلاغ نمايند تا توانسته باشيم كه از شيوع ويروس كرونا تاحد ممکن جلو گيري كرده باشيم.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۸ - ۸:۵۲
Background image

جلسه تحت ریاست محترم حسنی مبارک عزیزی معین پالیسی و تخنیکی وزارت ترانسپورت با اشتراک روسای مربوطه دایرگردید.

جلسه تحت ریاست محترم حسنی مبارک عزیزی معین پالیسی و تخنیکی وزارت ترانسپورت با اشتراک روسای مربوطه دایر و روی تطبیق بهتر پلان ها و برنامه های این وزارت به منظور آوردن اصلاحات، ایجاد. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۳ - ۸:۴۵
Background image

معین پالیسی و تخنیکی وزارت ترانسپورت معرفی گردید.

بر اساس پیشنهاد وزارت ترانسپورت و منظوری مقام عالی ریاست جمهوری، محترم حسنی مبارک عزیزی در بست مافوق رتبه به حیث معین پالیسی و تخنیکی وزارت ترانسپورت تعیین و از سوی محترم محمد یما شمس. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۳ - ۸:۳۸
Background image

جلسه ویدیویی با نمایندگان باصلاحیت بخش‌های مختلف جمهوری ترکمنستان به شمول خط آهن، وزارت ترانسپورت و اداره گمرکات آن کشور، با حضور محترم حسنی مبارک عزیزی معین پالیسی و تخنیکی وزارت ترانسپورت برگزار گردید.

در این جلسه طرفین روی، ایجاد پلان عمل مشترک برای ساخت دروازه ضدعفونی‌کننده در بندر آقینه و تورغندی، تبادله معلومات هیئت تخنیکی ارتباطی (Focal Points)، تخمین زمان قابل نیاز برای تحقق. . .

BACK TO NEWS